Změny v sestavách týmů Evropské ligy

Doba čtení: < 1 minuta

Dnes začíná závěr Evropské ligy a týmy mohly udělat změny ve svých soupiskách.

Připomeňme, že kluby můžou předložit listinu hráčů A, na které je 25 hráčů a dále listinu hráčů B, kde jsou hráči mladší než 21 let. Hráči mimo tyto listiny nemůžou hrát v evropských pohárech, Pro dohrávku Evropské ligy a Ligy mistr stanovila UEFA pravidlo, že kluby můžou udělat na své listině změny. Hráči z původní listiny pro jarní část Evropské ligy můžou být vyřazeni a nahrazeni novými hráči, ale nutná podmínka je, že nový hráč musí být v klubu zaregistrovaný k 3. únoru 2020. Takže hráči, kteří změnili dres v létě, nemůžou hrát za nové kluby.

Eintracht Frankfurt

Nové hráče nezařadil, vyřadil trojici Sahverdi Cetin (střední záložník, 0 zápasů v minulé sezóně, ukončil smlouvu), Patrick Finger (ofenzívní záložník, 0 zápasů v minulé sezóně, ukončil smlouvu), Max Hinke (brankář, 0 zápasů v minulé sezóně, ukončil smlouvu), Marco Russ (střední záložník, 1 zápas v předkole Evropské ligy, konec kariéry).

Článek:  Nejkrásnější góly v této sezóně – SG Eintracht Frankfurt

Bayer Leverkusen

Nově zařadil Floriana Wirtze, který v průběhu jara udělal dojem dokázal svou platnost v kádru Werkself. Ze soupisky byl vyřazen Paulinho, který je zraněný (je po operaci zkříženého vazu).

VfL Wolfsburg

Nezařadil nové hráče. Vyřadil čtveřici Mamoudou Karamoko (útočník, jednou střídal v Bundeslize, přestoupil do Lince), Robin Knoche (střední obránce, hráč základní sestavy, po skončení smlouvy odešel do Unionu Berlín), Phillip Menzel (brankář, 0 zápasů v minulé sezóně, přestup do Klagenfurtu), Yannik Möker (defenzívní záložník, 0 zápasů v minulé sezóně, konec smlouvy), Jannes Tasche (brankář, 0 zápasů v minulé sezóně, přestup do Lokomotivy Lipsko).

 

 

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: