Výměna Rebič – Silva dokončena

Doba čtení: 2 minuty

Poslední týdny se spekulovalo, že by z Frankfurtu mohl odejít i poslední zástupce jejich útočné trojice z loňské sezóny Ante Rebič. A nakonec vlastně až po uzavření přestupového okna došlo  k zajímavé výměně hráčů.

Rebič odchází do AC Milan, odkud naopak přichází portugalský útočník André Silva. Oba hráči odchází nejprve na dvouleté hostování, po kterém se jejich působení změní v přestup. Ale dá se předpokládat, že forma hostování není kvůli možné nespokojenosti některého z klubů s novým hráčem, jedná se pravděpodobně jen o nějaké finanční důvody, proč byl zvolen právě tento model. Bude se tedy jednat o hostování s tím, že po dvou letech budou muset oba kluby nové hráče koupit natrvalo.

Na serveru Transfermarkt se objevila informace, že poplatek za hostování Rebiče v Miláně je 5 milionů eur. Následná opce na přestup by měla být u Rebiče ve výši 30 milionů eur.

Článek:  Andersson do Kölnu, Cordoba do Herthy

Celou výměnu okomentoval trenér Eintrachtu Hütter slovy: „Všichni zúčastnění jsou v zásadě spokojeni. Splnili jsme Antemu přání, protože chtěl odejít do velkého klubu. A byla tu dobrá možnost, že v André Silvovli byl v AC Milan hráč, který nás už několik týdnů zajímal, ale byl pro nás příliš drahý. A teď se to podařilo. Je škoda, že Ante odchází, protože tady zanechal stopy. Může se stát výjimečným hráčem a přinesl do naší hry další element.  Ztrácíme v něm typ hráče, který chodil do hloubky a trápil soupeře neuvěřitelnou dynamikou a rychlostí.“

André Silva je 23letý útočník, který má na svém kontě už 33 zápasů za reprezentaci Portugalska (15 gólů). V 21 letech odešel z Porta do Milána (za 38 milionů eur), kde hrál jednu sezónu. Loni byl na hostování v Seville. v portugalské lize odehrál 41 zápasů (17 gólů), v Serii A pak 25 zápasů (2 góly) a v La Lize 27 zápasů (9 gólů).

vote
Article Rating
Článek:  Lipsko přivedlo Korejce Hwanga
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: