Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /var/www/clients/client37/web88/web/wp-includes/functions.php on line 5663
V Norimberku vyhodili trenéra i sportovní ředitele – Fotbalová Bundesliga

V Norimberku vyhodili trenéra i sportovní ředitele

Doba čtení: < 1 minuta

V Norimberku v úterý zasedal nejvyšší orgán – dozorčí rada – a bylo rozhodnuto o změnách na pozicích sportovního ředitele i trenéra.

Nejprve v noci na úterý bylo rozhodnuto o vyhazovu sportovního ředitele Andrease Bornemanna. Protože Bornemann byl hlavním garantem a ochrannou rukou pro trenéra Köllnera (ještě nedávno tvrdil, že ho podrží i v případě sestupu), tak pak nebylo překvapením, že musel odejít i trenér Köllner.

Köllner s klubem v minulé sezóně postoupil do Bundesligy, ale v ní už příliš úspěchy nezažil. Dvanáct bodů za dvě výhry a šest remíz z 21 kol je bídná bilance, Norimberk je na jasné cestě do 2. ligy.

Köllnerovým nástupcem je zatím na dočasnou dobu jeho dosavadní asistent Boris Schommers, který k sobě dostal klubovou legendu – bývalého kanonýra Marka Mintála, který dosud pracoval u mládeže Norimberku.

Šéf dozorčí rady komentoval vyhození Köllnera originálně: „Nedokážeme posoudit, kdo je dobrým trenérem. Sice náš postup přišel ze sportovního pohledu moc brzy, ale to nic nemění na našem názoru, že to zkusíme bez Köllnera. První diskuse o trenérovi byly v období Vánoc, ale tam jsme chtěli počkat na první čtyři jarní zápasy. Ale z našeho pohledu to bylo nedostačující a pohár proti HSV dokonce katastrofální a to jen upevnilo náš názor, že to zkusíme dál bez Köllnera.“

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: