V Hoffenheimu končí trenér Schreuder

Doba čtení: < 1 minuta

S okamžitou platností končí v Hoffenheimu trenér Alfred Schreuder. Čtyři kola před koncem a na víc s týmem na sedmé pozici s poměrně reálnou šancí na postup do Evropské ligy, se jedná o dost překvapivou zprávu.

Sportovní ředitel Hoffenheimu Alexander Rosen Schreuderův konec okomentoval slovy: „V důležitých detailních otázkách jsme byli opačného názoru, takže další spolupráce v horizontu za koncem této sezóny nedávala smysl.“ Proto se také dohodli na okamžitém ukončení smlouvy, která jinak měla platnost ještě na dvě sezóny.

Schreuder svůj konec komentoval slovy: „Bohužel jsme se nedokázali dohodnout na společné cestě, jak bychom chtěli v budoucnu vést TSG. Lituju toho. Že má člověk rozdílné názory, to není v profesním životě nic nenormálního. Musíme být k sobě upřímní a vyvodit z toho odpovídající důsledky.“

Spolu se Schreuderem končí také jeho asistent a bratr Dick. Do konce sezóny tým povede současný trenérský tým (Matthias Kaltenbach, Michael Rechner a Timo Gross), který bude rozšířený o další trenéry z vlastní akademie Marcela Rappa a Kai Herdlinga.

4 1 vote
Article Rating
Článek:  Bičakčič se vážně zranil
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] zaznamenaly Brémy, Hertha pod trenérem Labbadiou a také Hoffenheim, který paradoxně těsně před koncem sezóny odvolal trenéra. Unikátem je pak Bayern, který po přestávce dokázal vyhrát všechny zápasy a neztratil ani […]

1
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: