Týmy odlétají za teplem – Díl 1

Doba čtení: 2 minuty

Jednotlivé týmy nyní odlétají na zimní kempy do teplých krajin. V jakém stavu jsou kádry, kdo bude na kempech chybět?

Bayern Mnichov

Bayern absolvuje kemp v Kataru. Robert Lewandowski po operací třísel, kterou absolvoval těsně po posledním předvánočním zápasu, se kempu neúčastní a zůstává doma. Do Kataru neletí také dlouhodobí marodi Süle, Martinez a Coman. Naopak se tam podívají ještě před Vánoci zranění Hernandez, Cuisance a Arp. Naopak se do Kataru podívají někteří mladí hráči, kteří jsou oficiálně ještě v kádru béčka nebo staršího dorostu. Jedná se o Zirkzeeho, Singha, Dajakua, Batistu-Meiera, Richardse a Arrey-Mbiho.

FC Schalke 04

Kromě hráčů, kteří z klubu nyní odešli (Uth, Skrzybski a Reeese) neletí do Španělska ani Stambouli (do týmového tréninku se připojí až v únoru). Doma zůstává také dlouhodobě zraněný Sané. Až v průběhu víkendu dodatečně za týmem přiletí Schubert a Burgstaller, protože chytili nějakou infekci. Naopak McKennie, který si v závěru podzimu vykloubil rameno, do Španělska cestuje.

Článek:  Doktor Müller-Wohlfahrt skončí v létě v Bayernu

Hertha BSC

Do USA neodletěl brankář Thomas Kraft (nemoc), neodletě ltaké Kalou, který si hledá nové angažmá. Naopak součástí týmu je Ondrej Duda, který ale v týmu pokračovat nechce.

1. FSV Mainz 05

Mainz letí do Španělska v plné síle. S týmem letí také střední obránce Stefan Bell a střední záložník Danny Latza, kteří na podzim nebyli trenérům k dispozici pro zranění. Nyní by ve Španělsku měli především dohánět manko.

1. FC Köln

Trenér Gisdol nechává doma čtyři aktuálně nepotřebné hráče. Matthias Bader, Vincent Koziello, Niklas Hauptmann a Louis Schaub zůstávají doma. První tři hráči na podzim nehráli v týmu žádnou roli, pouze Bader odehrál 12 minut v jednom zápasu. U Schauba je to trochu překvapivé, protože na podzim odehrál 9 zápasů. Trenér Gisdol to odůvodnil tím, že v boji o záchranu potřebuje hráče  jinými vlastnostmi, než jakými disponuje Schaub. Scaub je mnohými označován jako nejlepší fotbalista v týmu, ale není to zrovna bojovník. Všichni čtyři uvedení hráči si můžou hledat nové angažmá.

Článek:  Taktická analýza zápasu Brémy - Frankfurt

Werder Brémy

Werder je na Mallorce v plné síle, kromě Augustinssona, který trénuje individuálně, všichni ostatní trénují s týmem.

 

vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: