Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /var/www/clients/client37/web88/web/wp-includes/functions.php on line 5663
Tréneri vyšli Hamburg draho – Fotbalová Bundesliga

Tréneri vyšli Hamburg draho

Doba čtení: 2 minuty

15 trénerských zmien za 10 rokov, odškodné pre nich stálo HSV 8,1 milióna eur.

Bert van Marwijk trénoval Hamburg necelú sezónu 2013/14 (od septembra do februára) – po odvolaní dostal odškodné dva milióny.

Mirko Slomka bol vyhodený začiatkom sezóny 2014/15 a dostal 1,5 milióna eur.

Dnes sa stal novým trénerom Bernd Hollerbach, ten nahradil Markusa Gisdola, ktorému stále platí kontrakt do roku 2019 s platom približne 2,4 milióna eur.

Gisdol sa v minulosti po ukončení spolupráce vždy snažil ukončiť i svoju zmluvu, to znamená, že sa tímy budú musieť dohodnúť na vyrovnaní.

Bez odškodného za posledné roky ostal len Joe Zinnbauer (september 2014 – marec 2015) a Martin Jol, ktorý po sezóne 2008/09 sám odišiel do Ajaxu Amsterdam.

Brunovi Labbadiovi, ktorý HSV zachránil v roku 2015 a v septembri 2016 bol vyhodený, po vyhodení ešte do roku 2017 bežala zmluva a obržal tak 1,3 milióna eur. To bolo už druhé pôsobenie Labbadiu v HSV – za to prvé (2009 do apríla 2010) obdržal odškodné 1,2 milióna eur.

Thorsten Fink dostal po odvolaní 800 000 eur, Michael Oenning a Armin Veh 500 000 eur.

Tréneri HSV od roku 1997

Za 20 rokov v Hamburgu pôsobilo 16 trénerov a 6 dočasných trénerov.

Frank Pagelsdorf 01.07.1997 – 17.09.2001

Holger Hieronymus (dočasný) 18.9.2001 – 3.10.2001

Kurt Jara 4.10.2001 – 22.10.2003

Klaus Toppmöller 23.10.2003 – 17.10.2004

Thomas Doll 19.10.2004 – 31.01.2007

Huub Stevens 02.02.2007 – 30.06.2008

Martin Jol 01.07.2008 – 26.05.2009

Bruno Labbadia 01.07.2009 – 26.04.2010

Ricardo Moniz (dočasný) 26.04.2010 – 30.06.2010

Armin Veh 01.07.2010 – 13.03.2011

Michael Oenning 13.03.2011 – 19.09.2011

Rodolfo Cardoso (dočasný) 20.09.2011 – 10.10.2011

Frank Arnesen (dočasný) 10.10.2011 – 16.10.2011

Thorsten Fink 17.10.2011 – 16.09.2013

Rodolfo Cardoso (dočasný) 17.09.2013 – 24.09.2013

Bert van Marwijk 25.09.2013 – 15.02.2014

Mirko Slomka 16.02.2014 – 15.09.2014

Josef Zinnbauer 16.09.2014 – 22.03.2015

Peter Knäbel (dočasný) 23.03.2015 – 14.04. 2015

Bruno Labbadia 15.04.2015 – 25.09.2016

Markus Gisdol 26.09.2016 – 21.01.2018

Bernd Hollerbach od 22.01.2018

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: