Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /var/www/clients/client37/web88/web/wp-includes/functions.php on line 5663
Schalke získalo na hostování Pacienciu – Fotbalová Bundesliga

Schalke získalo na hostování Pacienciu

Doba čtení: < 1 minuta

Schalke získalo další posilu pro nadcházející sezónu – na hostování přichází z Frankfurtu Goncalo Paciencia.

Schalke má na něj dokonce opci, takže po ročním hostování by mohl na Schalek zůstat. Cena za roční hostování by měla být 2 miliony eur, výška opce zatím známa není.

Pro Schalke by měl být tento Portugalec jedním z řešení problémů v útoku, protože jeho útočníci nestřílí góly. Schalke zatím do útoku získalo zkušeného Ibiševiče, nyní tedy i Pacienciu. Ve Frankfurtu by pro něj byla poměrně složitá situace, aby se prosadil vedle Dosta a Silvy.

Paciencia disponuje jednak solidní technikou, ale současně i silou a dokáže se prosadit i tímto způsobem.

Na druhou stranu nyní má Schalek v útoku až přetlak – Ibiševič, Paciencia, Uth, Burgstaller, Kutucu. Je tedy pravděpodobné, že někdo odejde pryč. Nejpravděpodobněji se jeví hostování mladého Kutucu, protože ten v sobě potenciál má, ale potřebuje nastupovat. A to dost možná zas tak moc na Schalke nebude. Podle informací TV Sky by měl zůstat v Bundeslize a jednání o jeho hostování finišují.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: