Sandro Wagner do Bayernu?

Doba čtení: < 1 minuta

Středeční vydání bulvárních novin Bild a čtvrteční tisková konference Hoffenheimu potvrdily, že útočník Sandro Wagner požádal vedení klubu o přestup.

Jedná se o přestup do Bayernu, kde by plnil roli náhradníka za Roberta Lewandowského. Podle Bildu požádal Wagner o přestup nyní v zimním přestupovém období. Nagelsmann na tiskovce pouze potvrdil, že o zájmu Bayernu i zájmu Wagnera o přestup ví už delší dobu.

Mnohému nasvědčuje to, že Sandro Wagner byl ve středu viděn ve společnosti Joshui Kimmicha a Javiho Martineze v Mnichově na zápasu basketbalového Eurocupu Bayern – Galatasaray. Faktem ale je, že Wagner v Mnichově bydlí a s Kimmichem se zná z reprezentace.

Podle Bildu by se požadavky na odstupné za 29letého německého reprezentanta, který má smlouvu do roku 2020, měly pohybovat ve výši 10 milionů eur, podle časopisu Kicker dokonce ještě výše. Že je přestup na spadnutí, o tom svědčí i další vyjádření Nagelsmanna na tiskovce: „Nejedná se o mého hráče, patří klubu. Když se kluby dohodnou, pak jako trenér musím tohle nějak kompenzovat.“

Embed from Getty Images

%d bloggers like this: