Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /var/www/clients/client37/web88/web/wp-includes/functions.php on line 5663
Požadavek Dynama Drážďany na rozšíření 2. Bundesligy byl zamítnut – Fotbalová Bundesliga

Požadavek Dynama Drážďany na rozšíření 2. Bundesligy byl zamítnut

Doba čtení: < 1 minuta

V pátek se Dynamo Drážďany oficiální cestou dovědělo, že jejich požadavek na rozšíření 2. Bundesligy byl zamítnut.

Dynamo požadovalo rozšíření kvůli tomu, že se cítilo v soutěži znevýhodněné kvůli našlapanému kalendáři. Hráči Dynama začali po restartu sezóny o 14 dní později, protože v době restartu byli v karanténě. Museli pak odehrát devět zápasů během 28 dní.

V písemném sdělení DFL je uvedeno, že o požadavku Dynama na rozšíření soutěže ani na příštím klubovém grémiu DFL nebude hlasováno. DFL pouze zopakovala, že požadavek Dynama vzešel z jednání mezi zástupci klubu a DFL ze dne 17. července a následně na základě oficiální žádosti klubu ze dne 21. července.

Dynamo svou žádost dále opírá o to, že s pravděpodobností hraničící s jistotou byly čtyři pozitivní nálezy mezi hráči falešně pozitivní výsledky. DFL ale tvrdí, že od klubu neobdržela žádné podstatné důkazy pro toto tvrzení. DFL rovněž tvrdí, že návrh Dynama nemá na ligovém grémiu žádnou šanci na zisk většiny. I přesto, že se klub byl ochotný vzdát významného podílu z televizních práv, aby tím nesnížil podíly ostatních klubů.

Dynamo dále tvrdí, že je pro ně také variantou, že se obrátí na soud, který by zkoumal, jestli byly zákonné všechny okolnosti, které vedly k znevýhodnění Dynama Drážďany v soutěži. DFL ale tvrdí, že rozhodně konkrétní termíny zápasů Dynama Drážďany nebyly nezákonně určeny a že tady má jiný postoj než klub.

Zástupci klubu na odmítavý dopis od DFL reagovali slovy: „S odůvodněním DFL se náš klub nemůže ztotožnit, protože to neuznává závažné aspekty našeho postoje.“

 

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: