Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /var/www/clients/client37/web88/web/wp-includes/functions.php on line 5663
Philipp bude hostovat ve Wolfsburgu – Fotbalová Bundesliga

Philipp bude hostovat ve Wolfsburgu

Doba čtení: < 1 minuta

Maximilian Philipp, bývalý hráč Freiburgu a Dortmundu se vrací do Bundesligy. Do konce sezóny bude hostovat ve Wolfsburgu.

Philipp je hráčem Dynama Moskva, odkud se na jednu sezónu vrací do Německa. Údajně také byl ochotný přistoupit na podstatné snížení platu, ve Wolfsburgu má mít pouze třetinový plat proti Dynamu (tam měl brát 4 miliony eur ročně). Přesto byl ochotný Philipp tohle akceptovat, i když v minulosti tvrdil, jak se v Moskvě cítí skvěle. Jeho hostování ve Wolfsburgu je současně také přiblížení ke svým rodičům, protože Philipp pochází z Berlína, takže to z Wolfsburgu nebude mít daleko.

Wolfsburg chtěl Philippa už v době, kdy odcházel z Dortmundu (Dynamo za něj dalo 20 milionů eur). Tehdy jeho přestup nevyšel, protože Brekalo se tehdy rozhodl, že ve Wolfsburgu zůstane a klub na něj pak už neměl prostředky.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: