Patrik Schick přestupuje do Leverkusenu

Doba čtení: < 1 minuta

To, o čem se dlouho spekulovalo, se stalo realitou. Patrik Schick přestoupil z AS Řím do Leverkusenu.

Schick podepsal smlouvu na pět let. Přestupová částka by měla být podle zdroje 26,5 milionu. Případné bonusy ji mohou navýšit až na 29 milionů, na dalším prodeji má Řím podíl ve výši 10 procent. Tato řísla oficiálně zveřejnil italský klub.

Pro Schicka tak skončilo náročné léto, kdy se nejdříve řešil jeho přestup od Lipska, který kvůli požadavkům italského klubu nevyšel. Nakonec jde tedy do Leverkusenu, který po prodeji Vollanda má mezeru na pozici útočníka a díky prodeji Havertze i dostatek peněz na vyplacení Říma.

Dá se očekávat, že Leverkusen bude hledat ještě nějakou posilu do zálohy, aby aspoň částečně nahradil mezeru, která vznikal odchodem Havertze. Spekuluje se dokonce o příchodu Draxlera z PSG, kterému v Paříži za rok končí smlouva, takže by nemusel stát nějaké nesmyslné částky.

Článek:  Dresy pro novou sezónu - Wolfsburg, Union, Leverkusen a Köln

Leverkusen zveřejnil zajímavé video, kterým dává najevo Schickův příchod. Hraje si to se hráčovým jménem, které v němčině znamená elegantní, vkusný. Ostatně v hovorové češtině se slovo schick v tomto významu používá.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: