Nübel letos ze Schalke neodejde

Doba čtení: < 1 minuta

Brankáři Schalke Alexandru Nübelovi za rok končí smlouva a hrozí tak další odchod hráč z týmu Schalke zadarmo.

Proto by se zdálo být logické, že vedení Schalke zváží možnosti (i po zkušenostech z minulosti) ohledně prodloužení jeho smlouvy a rozhodne se pro jeho letní prodej, protože má zatím jistotu příjmu z přestupu. Tomu by nahrávalo také angažování mladého brankáře Markuse Schuberta z Drážďan.

Ale sportovní ředitel Schalke Jochen Schneider řekl naprosto jasně: „Vylučuju Nübelův odchod během tohoto léta. Máme také sportovní cíle, které chceme naplnit.“ Schneider věří, že se mu podaří s Nübelem smlouvu prodloužit. Ale to věřil v minulosti také Christian Heidel v případě Goretzky, Meyera a dalších hráčů, kteří tým Schalke opustili a v kase nepřistálo ani euro. Schneider k době, do kdy by mohlo dojít k prodloužení Nübelovi smlouvy řekl: „Není to otázka tří čtyř dní. Ale věřím, že se to nepotáhne do začátku sezóny nebo dokonce do první reprezentační přestávky.“

Článek:  David Wagner končí na Schalke

O Nübela má zájem Bayern a je dost možné, že by se mohl stát nástupcem Manuela Neuera. Proto se v německých médiích hojně spekuluje o tom, že Nübel za rok odejde do Bayernu po skončení smlouvy zadarmo.

 

vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: