Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /var/www/clients/client37/web88/web/wp-includes/functions.php on line 5663
Norimberk a Schalke hrají dnes ve speciálních dresech – Fotbalová Bundesliga

Norimberk a Schalke hrají dnes ve speciálních dresech

Doba čtení: < 1 minuta

Mezi fanoušky Norimberku a Schalke panuje dlouhodobé přátelství. Dnes se oba kluby utkávají při zápasu v Norimberku. K této příležitosti si oba týmy připravily speciální dresy.

Dresy si jakoby částečně propojili nebo vyměnili, na dresu Norimberku se objevují motivy z dresu Schalke a opačně. Obojí mohlo nastat také díky tomu, že oba kluby mají společného dodavatele dresů.

První dres je standardní domácí dres Schalke, druhý pak speciální pro dnešní zápas. Na dresu jsou typické prvky Schalke – tj. odpovídající hornictví – kladivo a palice. Celý design speciálního dresu Norimberku je podle domácího dresu Schalke.

První dres je běžný venkovní dres Norimberku, druhý pak speciální dres Schalke pro dnešní zápas. Na dresu je vidět symbol regionu Franky (hrábě) a celý design je upraven podle dresu Norimberku.

V obou klubech se dají tyto dresy v limitované sérii 1000 kusů koupit. Součástí dnešního zápasu bude opět speciální obří choreo. Na podzim vytvořili fanoušci choreo přes celý stadion.

Speciální video Norimberku k této události. Oba kluby ji označují jako Trikottausch (výměna dresů)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Norimberk a Schalke hrají dnes ve speciálních dresech […]

1
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: