Minela podzimu?

Doba čtení: < 1 minuta

V zápasu Augsburg – Mainz se hráči domácích Marco Richterovi podařil opravdu husarský kousek.

Minul prázdnou branku z hranice zhruba osmi metrů. Sám hráč po zápasu k této situaci řekl: „Sám nevím, co se se mnou stalo. Normálně se v takové situaci trefuju poslepu. Ale mužstvo mě podrželo, podporovalo a nakonec jsem sám vyrovnal.“

Celá situace se stala v 10. minutě zápasu za stavu 0:0. Hosté pak zásluhou Öztunaliho šli do vedení 0:1, ale v 41. minutě Richter vyrovnal. V druhé půlce pak domácí zásluhou gólu z penalty vstřelili vítězný gól. Penalta se koapal po zásahu VAR, protože hlavní rozhodčí ukázal na volný přímý kop, ale VAR jej opravil, protože faul už byl ve vápně.

Článek:  Originální radost brankáře Augsburgu