Mariu Gomezovi neuznány tři góly

Doba čtení: < 1 minuta

Maria Gomeze a jeho Stuttgart potkala v nedělním zápasu v Sandhausenu kuriózní situace.

Gomez vstřelil tři góly, ale ani jeden mu nebyl uznán, protože pokaždé byl v ofsajdu. Dvakrát dostal míč za obranu prosadil se. ale byl vždy v těsném ofsajdu. Jednou se trefil nůžkami, ale zase byl v ofsajdu. Dvě situace zkoumal videorozhodčí, bylo to těsné, ale o ofsajd se jednalo.

Gomez byl po zápasu pochopitelně naštvaný a komentoval svoje neuznané góly slovy: „Systém, jak jej máme teď, je sračka. Jsem rád, že většina mojí kariéry je už za mnou a nemusím s VAR hrát dalších deset let.“

Neuznané góly Gomeze byly v 10. minutě, 45+3. minutě a v 71. minutě. Stuttgart v Sandhausenu prohrál 2:1.