Notice: is_tax was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.0.) in /var/www/clients/client37/web88/web/wp-includes/functions.php on line 5663
Mario Gomez ukončil reprezentační kariéru – Fotbalová Bundesliga

Mario Gomez ukončil reprezentační kariéru

Doba čtení: 2 minuty

Mario Gomez svým oficiálním prohlášením na Facebooku oznámil konec své reprezentační kariéry.

Ve svém prohlášení Gomez uvedl:

Účastí na MS v Rusku se mi splnil obrovský sen. I když vyřazení ve skupině nás všechny hluboce zklamalo. Za německou reprezentaci jsem mohl hrát celou svou dlouhou kariéru. Když jsem ale v roce 2014 jako zranění se musel jen dívat, uvědomil jsme si konečně, jak mi tento tým chyběl jaká to byla pro mě čest, že jsme mohl hrát za tento tým. To vůbec není žádná samozřejmost! Chtěl jsme tyto momenty, tyto emoce ještě jednou zažít. Jako tým i sám! Pro to jsem udělal vše! zúčastnil jsem se pak ještě dalších dvou velkých turnajů – ME 2016 a MS 2018. Za to cítím velkou vděčnost, i když očekávání jsme na posledním turnaji nedokázali nenaplnit. Bohužel nemůžeme jít ze hřiště vždy jako vítězové. Moje období v reprezentaci nebylo vždy sportovně jednoduché, nebyl vždy úspěšné ale bylo krásné! Poznal jsem mnoho lidí, se kterými budu i nadále spojován. Nyní ale nastává čas, abych udělal místo a dostali příležitost mladí a talentovaní hráči, aby si splnili svůj sen, aby sbírali zkušenosti a dosáhli pro Německo co nejlepších výsledků. A takovou kvalitu má každý hráč, který teď přijde! Zůstanu i nadále ve spojení s reprezentací a budu, jako každý Němec, velkým fanouškem tohoto týmu. A pokud by trenér za dva rok při mistrovství Evropy z nějakých nepravděpodobných důvodů viděl potřebu, že bych mohl pomoct a já bych se cítil dobře, pak budu samozřejmě připraven. Neboť moje láska k tomuto týmu je nezlomná. Ale nyní nastává čas pro ty, kteří chtějí jako já v roce 2007 v mých 21 letech – dobýt fotbalové nebe.

Přeji mužstvu, trenérům a celému realizačnímu týmu jen to nejlepší! Budu si užívat volno v době reprezentačních přestávek se svou rodinou a držet palce. I když to v tomto okamžiku mnozí fanoušci vidí jinak, tento tým nám všem brzy připraví obrovskou radost.

Mario Gomez je po Mesutovi Özilovi druhým hráčem, který po mistrovství světa ukončil působení v reprezentaci. Gomezovi je 33 let, odehrál v reprezentaci 78 zápasů a vstřelil 31 gólů.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: