Jak sledovat v TV Ligu mistrů?

Doba čtení: < 1 minuta

Dnes začíná prvními zápasy Liga mistrů, na jakých stanicích ji najdeme?

Televizní práva stejně jako v minulé sezóně vlastní pro ČR O2TV Sport, pro Slovensko Orange Sport. A platí také, že žádné přenosy nebudou na veřejnoprávních kanálech České televize resp RTVS. Na O2TV Sport budou k dispozici všechny zápasy kola, každý si bude moct vybrat, co bude chtít sledovat. Orange Sport bude přenášet  maximálně čtyři zápasy najednou, takže vzhledem k hernímu schématu (dva zápasy od 19:00, šest od 21:00) bude přenášet šest zápasů z jednoho hracího dne. Například v prvním kole nebude k dispozici přenos ze zápasu Bayeru Leverkusen.

Ti, kteří nemají předplacenou O2TV (pro sportovního fanouška je ideální buď balíček L, který obsahuje všechny sportovní kanály), můžou nyní na první kolo Ligy mistrů využít akci O2Tv, kde nabízí svoje služby do konce měsíce zadarmo. PO 30. září je další možností O2TV Sport Pack, obsahující sportovní kanály za 199 Kč na měsíc. Bohužel v rámci O2TV není možné sledovat Bundesligu, protože práva na ni vlastní Digi TV, takže tu je možné sledovat tam nebo na T-Mobile TV.

Na Slovensku je situace podobná, kdo chce sledovat Ligu mistrů, musí mít předplacený Orange Sport. Základní balíček Orange Sportu stojí 6 eur, ale zde nejsou k dispozici žádné sportovní stanice, pro sledování sportu je nutné dokoupit buď balíček Super Sport za 6 eur, který obsahuje všechny sportovní kanály. Alternativou je dokoupení balíčku Orange Sport, kde jsou k dispozici kanály pouze Orange Sportu za 3 eur. Ani na Orange Sportu ale nejsou k dispozici Digi Sporty, kde jsou přenosy z Bundesligy.

Samozřejmě další alternativou jsou různé nelegální či pololegální stremy zahraničních TV.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: