Ibiševič má přijít na Schalke

Doba čtení: < 1 minuta

Schalke hledá posily všude možně, základním problémem jsou ale peníze. Vypadá to že by na cestě mohla být posila do útoku.

Do konce týdne by podle mediálních zpráv měl přijít na Schalke zkušený útočník Vedad Ibiševič. Tomu v létě skončila smlouva v Herthě, takže by přišel zadarmo.

Zajímavé je že, se média shodují také v tom, že by měl podepsat extrémně nízkou smlouvu. Píše o platu 100 000 eur ročně (!), což je plat nižší, než je průměrný plat ve 3. lize (ten je podle informací DFB 120 00 eur ročně. Proč Iniševič je ochotný podepsat takovou smlouvu, když ještě v minulé sezóně měl plat 3 miliony ročně? A pikantní je také připomenutí videa Salomona Kaloua, na kterém se mimo jiné právě Ibiševič diví, že mu byla snížen plat po přerušení soutěže kvůli epidemii koronairu.

Článek:  Hertha uvažuje o McKenniem

Podle bulvárních novin Bild chtěl Ibiševič bezpodmínečně zůstat v Bundeslize. Jeho motivací je historická tabulka střelců cizinců nejvyšší německé soutěže.  V ní je aktuálně na čtvrtém místě těsně za Giovanni Elberem (ztrácí na něj šest gólů). Druhý Pizarro a vedoucí Lewandowski jsou mimo Ibiševičovy možnosti. Právě snaha dostat se na třetí místo v této statistice měla vést Ibiševiče k tomu, že bude údajně ochotný podepsat takovou smlouvu.

Samozřejmě 100 000 eur je základní plat, Ibiševič bude mít prémie za odehrané zápasy nebo vstřelené góly. Ale ty by se neměly nijak extra vymykat z možností Schalke.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: