Hráč Leverkusenu Arias utrpěl v reprezentaci těžké zranění

Doba čtení: < 1 minuta

Na konci září přivedl Bayern Leverkusen na hostování s opcí z Atletica Madrid kolumbijského obránce Santiaga Ariase. Ten se nyní v reprezentaci těžce zranil.

Arias stihl odehrát za Leverkusen pouze jediný zápas a odletěl reprezentovat Kolumbii. Hned na začátku zápasu s Venezuelou chtěl skluzem vypíchnout míč hráči Venuzeuely Machisovi, ale skluz udělal tak nešťastně, že si při tom v podstatě převrátil kotník. Rozhodčí Machisovi udělil nejdřív červenou kartu, ale po konzultaci s VAR a zhlednutí opakování situaci ji zrušil, protože zranění si Arias způsobil sám.

Podle první diagnózy utrpěl Arias zlomeninu lýtkové kosti, natrženou syndesmózu a komplexní poranění vazů v kotníku. Pro vyléčení je nutná operace, která se po dohodě kolumbijské reprezentace, Leverkusenu a Atletica uskuteční v Madridu. Podle odhadů to vypadá na šestiměsíční absenci.

Leverkusen měl v podmínkách opce, že pokud Arias odehraje  aspoň deset zápasů, tak se opce mění v povinnost nákupu. Po tomto těžkém zranění to bude pro Ariase téměř nemožné, aby tento limit stihl.

Po úvodu doporučuju přesunout ve videu na čas 1:50, kdy se objeví opakovačky.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: