Hannover vyřadil pět hráčů kvůli nedisciplinovanosti

Doba čtení: < 1 minuta

V Hannoveru bylo pět hráčů dočasně vyřazeno z týmového tréninku. důvodem je porušení hygienických pravidel.

Pětice hráčů (klub jejich jména neuvedl, ale podle agentury SID se má jednat o Felipeho, Josipa Eleze, Miika Albornoze, Sebastiana Sota a Simona Stehleho), porušila pravidla tím, že minulý zápas proti Heidenheimu sledovali společně na hotelu. Následně při cestě domů (jeli společně autem) byli zastaveni policí a dostali pokutu (každý ve výši 250 eur) za to, že neměli v autě roušky, což je ve spolkové zemi Dolní Sasko povinnost, pokud spolu jedou lidé, kteří spolu nebydlí ve společné domácnosti.

Hráči navíc společným sledováním televize porušili také hygienická pravidla německé ligy. Hráči se totiž mají co nejvíc vyhnout kontaktu s jinými osobami. Klub toto porušení lize okamžitě nahlásil a z důvodu opatrnosti je vyřadil z týmového tréninku a pětice trénovala pouze individuálně. Pro tým to ale velké oslabení není, protože trenér Kocak s nimi nepočítal ani pro zápas o tomto víkendu (Hannover hraje v neděli v Darmstadtu).

Klub rovněž oznámil, že hráči byli před incidentem testováni na koronavirus a byli negativní. To samé platí pro výsledky středečního testování a testováni budou ještě dnes. Hráči rovněž za porušení pravidel byli interně finančně potrestáni.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: