Hakimi se emotivně rozloučil s BVB

Doba čtení: < 1 minuta

Emotivní příspěvkem na sociálních sítích se Achraf Hakimi rozloučil s fanoušky Borussie Dortmund. Tím je také jasně dáno, že v klubu dál pokračovat nebude.

Hakimi svůj příspěvek zveřejnil ve španělštině a angličtině.

„Nastal čas uzavřít velmi krásnou etapu mého života. Po dvou nádherných letech jsem připraven odejít z klubu, který mně udělalo tolikrát radost. Od prvního okamžiku byla péče a pozornost klubu a města skvělá. Nyní vím, že moje volba vybrat si před dvěma lety Dortmund jako můj domov, byla správná. Chtěl bych poděkovat všem spoluhráčům, trenérskému štábu a všem ostatním v klubu za důvěru, kterou jsem od nich měl po celou dobu. Chtěl bych poděkovat také skvělým fanouškům, kteří nás bez ohledu na situaci povzbuzovali v každém zápasu. Nikdy nezapomenu na Žlutou zeď, které je jednoduše skvělá. Závěrem bych chtěl poděkovat svojí rodině a přátelům, že mně vždycky podporovali. Věřím, že se jednoho dne naše cesty zas potkají.“

Hakimi se po skončení hostování z Realu Madrid ale do královského klubu nevrací, naopak přestupuje do Interu Milán. Přestup sice ještě není definitivně uzavřen, ale je brán jako hotová věc. Nyní by měl už být v Miláně a čeká jej povinná zdravotní prohlídka. Měl by tam podepsat pětiletou smlouvu, Real by za něj měl získat 40 milionů eur.

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: