Flick bude trenérem Bayernu do Vánoc

Doba čtení: < 1 minuta

Na výroční schůzi Bayernu předseda představenstva Karl-Heinz Rummenigge řekl, jak to bude s trenérem Bayernu.

„Hansi Flick bude trenérem Bayernu minimálně do Vánoc, možná i déle“, řekl Rummenigge. V odůvodnění rozhodnutí vedení Bayernu Rummenigge uvedl: „Minulou sobotu jsme od našeho týmu viděli podle mě nejlepší výkon sezóny, myslím, že jsem to tak neviděl pouze já. Chtěl bych za to všem poděkovat, také fanouškům. Jiskra od nich přeskočila na trávník a zase pak zpátky. Pokud to tak půjde dál, můžeme dosáhnout v této sezóně mnoha úspěchů. Chtěl bych také poděkovat Hansi Flickovi.  Dosáhl něčeho, co nebylo tak jednoduché – Měl jen týden času, vyhrál dva důležité zápasy a navíc s nulou. To není vůbec jednoduché. Už minulý víkend jsme ohlásili, že Hansi Flick bude pokračovat i nadále jako náš šéftrenér. Ve čtvrtek jsme spolu rozhodli, že to platí do Vánoc a možná také i dál. Flick mně zaimponoval svými tréninky, taktikou a dobrým jednáním s hráči a také sympatickým vystupováním.“

Článek:  Internetové reakce na debakl Schalke na Bayernu

Dá se očekávat, že Flick, pokud nenastanou žádné zásadní problémy. zůstane trenérem i po Vánocích do konce sezóny. A možná dokonce dojde k situaci podobné například situaci před léty v Brémách, kdy trenér Kohfeldt nastoupil také nejprve jako dočasný trenér do Vánoc 2017 a nakonec je tam už více než dva roky.

Německá média také opakovaně spekulují o tom, kdo by se mohl stát dlouhodobým trenérem Bayernu. Opakovaně se píše o současném trenérovi Ajaxu Erikovi ten Hagovi, dále o Thomasi Tuchelovi a nově také o možném návratu Pepa Guardioly. U všech se ale nedá čekat jejich příchod dříve než v létě. Guardiola má v Mnichově pořád dům, takže návrat by nebyl složitý ani z logistického hlediska. Na druhou stranu má v Manchesteru City smlouvu ještě i na příští sezónu.

vote
Article Rating
Článek:  Rummenigge v oficiálním podcastu Bayernu – 2. díl
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: