Fanoušci Werderu se složili na pivo pro Union

Doba čtení: < 1 minuta

Minulý víkend k tomu, že Werder unikl hrobníkovi z lopaty (zatím aspoň dočasně), výrazně pomohli hráči Unionu Berlín, kteří porazili v posledním kole Fortunu Düsseldorf 3:0.

Fanoušci Werderu chtěli vyjádřit vděčnost hráčům Unionu a uspořádali mezi sebou sbírku na 100 bas piva pro hráče. Pod heslem #IhrLiefertWirLiefern (vy jste zvládli, my doručujem) uspořádali na internetu sbírku na pivo pro hráče. Celkově počítali, žeby se mělo vybrat 2200 eur. Ale už nyní je tam vybráno přes 12 000 eur, přestože sbírka končí až v pondělí. Neznamená to, že hráči Unionu dostanou víc piva, ale všechny peníze navíc budou použity na charitativní projektu v rámci města Brémy.

V popisku ke sbírce její autoři uvedli: „Jak bylo slíbeno – jako VELKÉ DÍKY za pomoc a sportovního ducha Unionu Berlín posíláme my #WerderFans pivo do Köpenicku. Cíl: 100 bas piva pro Felixe, Anthonyho a ostatní.“

Už pár hodin po zápasu si dal Felix Kroos na Twitter, že mu došlo obrovské množství zpráv od fanoušků Werderu a slibovali mu pivo. A teď fans ukázali, že to nejsou jen plané sliby.

Pokud by někdo chtěl přispět také, tak odkaz na sbírku je tady.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: