Dynamo Drážďany plánuje velký výjezd

Doba čtení: < 1 minuta

Od okamžiku rozlosování 2. kola DFB Pokalu bylo jasné, že fanoušci Dynama Drážďany naplánují velkou akci. A nyní se to stává realitou.

Dynamo totiž hraje na půdě berlínské Herthy na Olympijském stadionu. Fanoušci Dynama velmi rychle vykoupili lístky do sektoru hostí, oba kluby se dohodly na navýšení kapacity tohoto sektoru na téměř dvojnásobek (na 19 200 míst). I tato místa byla téměř okamžitě rozebrána. Navíc při pohledu na online prodej vstupenek na stránkách Herthy je vidět, že vstupenky do sektorů kolem maratónské brány Olympijské stadionu (kde se nachází sektor hostí) rovněž nejsou, takže se dá počítat, že tam budou další fanoušci Dynama. Z toho plyne, že se dá čekat až 30 000 fanoušků hostí na stadionu.

30 000 výjezďáků na zápasu, to by byl nový německý rekord, který dosud drží rovněž Dynamo Drážďany, když na zápasu v Allianz Areně proti Lvům bylo 22 000 diváků. Takže pokud máte někdo možnost ve středu 30. října bude od 20:45 na stadionu Herthy, tak z pohledu atmosféry to bude skvělý zápas. A na tribunách určitě budou vládnout žlutá a černá.

Článek:  Fanoušek Gladbachu dostal dárek

 

 

vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: