Druhý proti třetímu – Wolfsburg vs. Hertha

Doba čtení: < 1 minuta

Že bude mít Bayern po dvou kolech šest bodů, to moc nečekané není. Ale že plný počet bodů budou mít také týmy, které loni skončily v druhé polovině tabulky, tedy Hertha (loni desátá) a Wolfsburg (loni šestnáctý) je hodně překvapivé. Nyní se oba překvapení tohoto ročníku utkají ve Wolfsburgu.

Wolfsburg byl po druhém kole na druhém místě, Hertha na třetím. Co je příčinou dobrého startu obou týmů?

Ve Wolfsburgu se ukázala jednak dobrá příprava pod trenérem Labbadiou a také se už asi projevily posily vybrané novým sportovním ředitelem Jörgem Schmadtkem. Především v úroku má trenér Labbadia velmi dobrý výběr.  Weghorst i Ginczek mají velmi dobrou formu a trenér má díky tomu příjemné starosti, kterého z útočníků vy hrotovou pozici vybrat. Labbadia sází na variantu se čtyřmi obránci, nejčastěji staví tým v rozestavení 4-3-3. Problém mu dělá zranění defenzívního záložníka Guilavoguie, který bude chybět delší dobu.

Článek:  Philipp bude hostovat ve Wolfsburgu

V Herthě sází na mladé hráče a své odchovance (v celém kádru je 12 odchovanců). Obrovskou výhodou Herthy je to, že tým je sehraný a také stabilita, protože trenér Dardai vede Herthu už od roku 2015. Tým je současně mladý a hráči se neustále zlepšují, klíčovým hráčem obrany se stává ve 23 letech Niklas Stark, výborné výkony letos podává slovenský záložník Ondrej Duda. A v nominaci na zápas se objevil také útočník Davie Selke, který se velmi rychle dokázal uzdravit ze svých problémů s plícemi. Hertha hrála dlouhodobě klasický systém 4-2-3-1, letos už je schopná nastoupit se třemi obránci 3-4-3 (v prvním kole proti Norimberku hrála na tři obránce, na Schalke na čtyři).

vote
Article Rating
Článek:  Nejkrásnější góly v této sezóně – Hertha BSC
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: