Co je místo legendárních hodin?

Doba čtení: < 1 minuta

Legendární hodiny na Volksparkstadionu, které ukazovaly, jak dlouho je HSV v Bundeslize byly definitivně odstraněny, ale nezůstane po nich prázdné místo.

Místo hodin jsou v rohu mezi západní a severní tribunou nyní zeměpisné souřadnice, které ukazují přesně střed hřiště. Předseda představenstva Benrd Hoffmann to komentoval slovy: „Chceme viditelně ukázat,, že se díváme směrem do budoucnosti. A že středobodem je pro nás dnešní fotbal, proto střed střed hřiště.“

Z hlediska organizace zápasů se v HSV od této sezóny hodně mění. Po odstranění legendárních hodin se také vedení klubu rozhodlo, že už se před zápasy nebude hrát hymna Hamburg, meine Perle. To je právě ten případ, kdy se spíš dívá na slavnou minulost (v hymně se například zpívá o zápasech v Turíně nebo Římě, což je v posledních letech mimo realitu.)

Článek:  Rozhovor s Toni Leistnerem

Zatím není úplně jasné, co s hodinami dál bude. Pravděpodobně ale skončí v německého fotbalovém muzeu v Dortmundu. Muzeum o ně jednoznačně zájem má. Problém je pouze jejich velikost, jednalo by se o největší exponát tohoto muzea. A muzeum se musí připravit, kam je umístí a celkově stěhování připravit i po logistické stránce.

 

vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: