Co bude s Lukasem Klostermannem?

Doba čtení: < 1 minuta

Lukas Klostermann jedním z členů základní sestavy Lipska a má na svém kontě také zápasy v reprezentaci. Nejbližší období naznačí, jaká bude jeho budoucnost.

Klostermannovi totiž končí v létě 2021 v Lipsku smlouva a vedení klubu se snaží dohodnout na jejím prodloužení, což se zatím nedaří. Sportovní ředitel Markus Krösche chce mít hotovo do mistrovství Evropy. Pokud by se smlouvu prodloužit nepodařilo, dal by se očekávat jeho prodej v létě. Ostatně vedení Lipska už nyní jedná s Benjaminem Henrichsem, který aktuálně hraje v Monaku. Je to rovněž hráč na pravou stranu obrany, s hráčem podle mediálních spekulací jsou už domluveni, nemůžou se dohodnout s Monakem na přestupové částce. Monako údajně požaduje 20 milionů eur.

Pokud by měl Klostermann v létě odejít, tak se už rovněž spekuluje o mnohých variantách. Pravděpodobný problém na pravé straně obrany budou mít oba nejlepší německé týmy. Trenér Bayernu Flick by chtěl posílení pravé strany nejlépe hned, protože s Kimmichem počítá do zálohy. A Pavard je současně i náhradník do středu obrany. V Dortmundu vše bude záviset na tom, jestli zůstane nebo nezůstane Hakimi, který tam hostuje do konce této sezóny a BVB na něj nemá opci na přestup. A pravděpodobně s ním Real počítá, jeho další setrvání v Dortmundu i na základě jeho skvělých výkonů je spíše málo pravděpodobné. Pak by byl Klostermann ideální volbou a Piszczek by mohl být solidním náhradníkem.

Článek:  Angelino zůstává v Lipsku

Podle informací TV Sky by o Klostermanna měla mít zájem tak Barcelona. Tam na pravém kraji obrany hraje Nelson Semedo, otázkou je, jestli by Klostermann byl lepší než on.

V žádném případě se ale u Klostermannu nedá čekat přestup nebo dokonce hostování nyní v zimě, vše se může odehrávat až v létě.

 

vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: