Česká nás nás akce kulový blesk?

Doba čtení: < 1 minuta

Ve velmi blízké době by mělo dojít ke změnám v útoku několika týmů.

Hertha hledá posilu do útoku a podle mediálních informací si měla vyhlédnout hráče Kölnu Jhona Cordobu. O něm je známo, že by chtěl přestoupit jinam. V zápasu 1. kola DFB Pokalu zůstal do konce na lavičce, aby se vyhnul případnému zranění. Po zápasu to řekl trenér Gisdol, kterému Cordoba řekl, že jedná s jiným klubem. I to nasvědčuje tomu, že by Cordoba měl v krátké době odejít. Köln za něj požaduje částku kolem 15 milionů. Hertha měla údajně nabídnout Dudu a 5 milionů, Köln požaduje hráče a 10 milionů.

Cordobovi končí za rok smlouva a nechce ji prodloužit, proto se i Kozli snaží, aby jej dokázali ještě zpeněžit.

Současně by se tím uvolnil prostor i by se našly peníze na posily týmu Kölnu. Do útoku by měl přijít jednak Silvere Ganvoula z Bochumi (loni 13 gólů a 6 asistencí v 2. Bundeslize) a dále pak Sebastian Andersson z Unionu Berlín.

Köln navíc jedná i o norimberském záložníkovi Hackovi. Za něj nabízel 3 miliony, Norimberk prý chtěl 5-7 milionů. V každém případě by jeho příchod padl v případě příchodu Dudy.

Dá se očekávat, že nějaké posily bude shánět i Union, protože sice má útok i bez Andressona slušně obsazený (Ujah, Kruse, Teuchert, Ingvartsen), ale dva prvně uvedení jsou zranění.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] jsme psali, tak se přestupy uskutečnily. Sebastian Andersson přestoupil z Unionu do Kölnu za 6 milionů […]

1
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: