Andersson do Kölnu, Cordoba do Herthy

Doba čtení: < 1 minuta

Přestupy útočníků mezi Unionem, Kölnem a Herthou už proběhly.

Jak jsme psali, tak se přestupy uskutečnily. Sebastian Andersson přestoupil z Unionu do Kölnu za 6 milionů eur a podepsal tam tříletou smlouvu. Z Kölnu naopak odešel Jhon Cordoba do Herthy, kde podepsal smlouvu na čtyři roky. U něj by se přestupová částka měla pohybovat ve výši 9 milionů plus Ondrej Duda. Jeho přestup zatím dojednán není, ale mělo by k tomu dojít během středy.

Spoluhráč Anderssona z Unionu Robert Andrich o něm řekl: „Andersson dokázal často z hovna udělat zlato.“ Na druhou stranu pro Union je to i výzva, protože jeho hra dopředu v minulé sezóně bylo taková jednodimenzionální, využívali pouze dlouhé nakopávané míče na Anderssona, protože to skvěle fungovalo. Anderssonův odchod může jen zvýraznit roli Kruseho, který přišel jako volný hráč z Fenerbahce.

Článek:  Jak vypadá finanční situace bundesligových klubů - díl 1?

Pro Köln je prodej Cordoby rovněž výhodný. Protože jednak mu za rok končila smlouva hráč ji prodloužit nechtěl. A navíc sháněli ofenzívního záložníka, kterého by měli získat v podobě Dudy.

A Hertha po mizerném startu v DFB Pokalu cítila, že potřebuje ještě posílit ofenzívu. A navíc Ondrej Duda by to vedle dobře hrajícího Mattheuse Cunhy měl velmi složité.

 

 

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pokud chceš něco říct, napiš komentář!x
()
x
%d bloggers like this: