Ve Frankfurtu se stále protestuje proti Möllerovi

Doba čtení: < 1 minuta

Fanoušci Eintrachtu Frankfurt neustávají ve svých protestech proti tomu, aby do jejich klubu nastoupil Andreas Möller.

Při posledním ligovém kole vyvěsili fanoušci obrovský transparent s nápisem „S Andy Möllerem nejsme ve spojení, se zrádci nemáme nic společného.“

Fanoušci tak parafrázovali Möllerova slova z roku 2017, který tehdy řekl: „S Eintrachtem Frankfurt nejsme ve spojení, s Frankfurtem nemám nic společného.“ Fanoušci proti nástupu Möllera protestují už delší dobu, v podstatě od začátku, kdy jeho možný nástup do klubu vešel ve známost. První protesty se objevily při zápasu prvního kola Evropské ligy proti Arsenalu. Tehdy fanoušci na objasnění svého postoje vyvěsili po celém stadionu svoje stanovisko, ve kterém objasňovali, proč jsou proti Andy Möllerovi.

Fanoušci vyčítají Möllerovi, že i když je rodákem z Frankfurtu a svoje mládežnické roky strávil v klubu, pak hlavně jen lhal. V roce 1987 vyjadřoval svoje sympatie k Eintrachtu, ale v zimě už odešel do BVB. Před svým návratem do Eintrachtu v roce 1990 tvrdil, že je srdcem Borusse. V roce 1992 sliboval věrnost Eintrachtu a krátce na to odešel do Juventusu. Při svém druhém návratu do Frankfurtu v roce 2003 podle fanoušků opět nenaplnil smlouvu, když po roce ukončil svoji kariéru.

Fredi Bobič k protestům fanoušků promluvil jasně: „Kdo je proti Möllerovi, ten je také proti mně!“

Na to opět reagovali fanoušci ve svém prohlášení: „Jakým právem může spojovat Fredi Bobič kritiku na Möllerovu osobu se svým vlastním osudem? To zní jako od Krále Slunce nebo jako od uraženého dítěte. Jedná se o zřídka viděnou představu demokracie ve fotbalovém klubu.“

V každém případě Andy Möller už do Eintrachtu i přes protesty fanoušků nastoupil. Pracuje od října jako šéf mládežnického centra a smlouvu má do června 2022.

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na
%d blogerům se to líbí: