Týmy odlétají za teplem – Díl 1

Doba čtení: 2 minuty

Jednotlivé týmy nyní odlétají na zimní kempy do teplých krajin. V jakém stavu jsou kádry, kdo bude na kempech chybět?

Bayern Mnichov

Bayern absolvuje kemp v Kataru. Robert Lewandowski po operací třísel, kterou absolvoval těsně po posledním předvánočním zápasu, se kempu neúčastní a zůstává doma. Do Kataru neletí také dlouhodobí marodi Süle, Martinez a Coman. Naopak se tam podívají ještě před Vánoci zranění Hernandez, Cuisance a Arp. Naopak se do Kataru podívají někteří mladí hráči, kteří jsou oficiálně ještě v kádru béčka nebo staršího dorostu. Jedná se o Zirkzeeho, Singha, Dajakua, Batistu-Meiera, Richardse a Arrey-Mbiho.

FC Schalke 04

Kromě hráčů, kteří z klubu nyní odešli (Uth, Skrzybski a Reeese) neletí do Španělska ani Stambouli (do týmového tréninku se připojí až v únoru). Doma zůstává také dlouhodobě zraněný Sané. Až v průběhu víkendu dodatečně za týmem přiletí Schubert a Burgstaller, protože chytili nějakou infekci. Naopak McKennie, který si v závěru podzimu vykloubil rameno, do Španělska cestuje.

Hertha BSC

Do USA neodletěl brankář Thomas Kraft (nemoc), neodletě ltaké Kalou, který si hledá nové angažmá. Naopak součástí týmu je Ondrej Duda, který ale v týmu pokračovat nechce.

1. FSV Mainz 05

Mainz letí do Španělska v plné síle. S týmem letí také střední obránce Stefan Bell a střední záložník Danny Latza, kteří na podzim nebyli trenérům k dispozici pro zranění. Nyní by ve Španělsku měli především dohánět manko.

1. FC Köln

Trenér Gisdol nechává doma čtyři aktuálně nepotřebné hráče. Matthias Bader, Vincent Koziello, Niklas Hauptmann a Louis Schaub zůstávají doma. První tři hráči na podzim nehráli v týmu žádnou roli, pouze Bader odehrál 12 minut v jednom zápasu. U Schauba je to trochu překvapivé, protože na podzim odehrál 9 zápasů. Trenér Gisdol to odůvodnil tím, že v boji o záchranu potřebuje hráče  jinými vlastnostmi, než jakými disponuje Schaub. Scaub je mnohými označován jako nejlepší fotbalista v týmu, ale není to zrovna bojovník. Všichni čtyři uvedení hráči si můžou hledat nové angažmá.

Werder Brémy

Werder je na Mallorce v plné síle, kromě Augustinssona, který trénuje individuálně, všichni ostatní trénují s týmem.

 

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na
%d blogerům se to líbí: