Tři hráči Dortmundu jsou na odchodu z týmu

Doba čtení: < 1 minuta

Borussia Dortmund pracuje na odchodech přebytečných hráčů. Nyní to vypadá, že se blíží odchody Schürrleho, Philippa a Kagawy.

André Schürrle by měl jednat se Spartakem Moskva, kam by měl v brzké době odejít. Hráč už má být s ruským klubem dohodnutý, řeší se pouze detaily toho, zda odejde do Spartaku na hostování nebo na přestup. Spartak by měl převzít celý Schürrleho plat (3,5 milionu eur ročně), v případě přestupu by BVB měla stačit částka kolem 8 milionů eur.

Do Moskvy by měl zřejmě přestoupit také Maximilian Philipp. Podle TV Sky má o něj mít zájem Dynamo Moskva. Tady je otázkou, jestli bude ruský klub ochotný a schopný zaplatit požadovanou přestupovou částku, spekuluje se o zhruba 20 milionech eur. Jisté je, že s Philippem se v Dortmundu nepočítá, klub totiž zveřejnil sestavu hráčů pro přípravný kemp v Bad Ragaz a Philipp do Švýcarska na kemp nepoletí.

Dalším hráčem, který se blíží odchodu, je Shinji Kagawa. Dlouho se počítalo, že přestoupí do Besiktase, kde působil v loňské sezóně. Nyní to ale vypadá, že se podívá do Španělska, konkrétně má prý jednat s Celtou Vigo.

Po ohlášeném odchodu Rodeho do Frankfurtu se tak kádr Borussie Dortmund začíná zmenšovat do přijatelných rozměrů.

 

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na
%d blogerům se to líbí: