Tah požádal Hummelse, jestli mu uvolní svoje číslo

Doba čtení: < 1 minuta

Zajímavá situace nastala v německé reprezentaci. Jonathan Tah požádal Matse Hummelse, jestli je ochoten uvolnit pro něj svoje číslo 5 v německém národním týmu.

Po vyřazení trojice zkušených reprezentantů Müller, Boateng a Hummels se v reprezentaci uvolnila i jejich čísla. Hummelsovo číslo 5 dostal přidělené stoper Leverkusenu Jonathan Tah. Před prvním zápasem s tímto číslem (proti Srbsku) zavolal Matsi Hummelsovi a požádal jej o svolení, že s jeho číslem může hrát. Hummels sám telefonát od Taha potvrdil: „Zavolal mě. Bylo to od něj neuvěřitelně milé a velmi pěkné gesto. To jsem mu také několikrát zopakoval.“

Tah dosud v reprezentaci hrál s různými čísly, protože nebyl stálým členem týmu. Nyní by tomu mělo být jinak a měl by se stát jedním ze stálých členů a tudíž bude mít i stálé číslo. V každém případě tím jasně vyjádřil respekt k Hummelsovi.

Číslo 17 po Boatengovi obdržel Niklas Stark, číslo 13 po Müllerovi pak Lukas Klostermann. Stark v zápasu proti Srbsku nenastoupil, Klostermann proti Srbsku debutoval.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d blogerům se to líbí: