Šest let od zázraku s Malagou

Doba čtení: 1 minuta

Dnes je to přesně šest, když Borussia Dortmund hrála odvetu čtvrtfinále Ligy mistrů s Malagou.

První zápas v Malaze skončil 0:0, což dávalo BVB dobré šance do odvety. V odvetě v Dortmundu šli hosté do vedení, Lewandowski do poločasu srovnal. Pak v 82. minutě se dostali hosté znovu do vedení a postupové šance pro BVB v té době byly velmi malé. Ale dva góly v nastavení celý zápas i celé čtvrtfinále otočily a Borussia Dortmund postoupila do semifinále Ligy mistrů. Tam vyprášila kožich Realu po čtyřech gólech Lewandowského a přišlo slavné německé finále ve Wembley 2013.

BVB – MALAGA 3:2 | DAS WUNDER VON DORTMUND | 2 TORE in 1 MINUTE IN DER NACHSPIELZEIT from BVB09 on Vimeo.

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Subscribe
Upozornit na
%d blogerům se to líbí:
Více v Borussia Dortmund, Historie
Thorgan Hazard prý velmi blízko podpisu s Dortmundem

Doba čtení: 2 minuty Podle většinou velmi dobře informovaného časopisu Kicker, Thorgan Hazard odejde v létě z Gladbachu do Dortmundu.

Internetové reakce na Klassiker

Doba čtení: 1 minuta Během sobotního večera a neděle se objevilo velké množství reakcí na Klassiker. Vybrali jsme podle nás...

Statistické zajímavosti ke Klassikeru

Doba čtení: 2 minuty Podívejme se na několik zajímavých statistik, které se vztahují k dnešnímu Klassikeru