Schweinsteiger bude pracovat jako TV expert

Doba čtení: < 1 minuta

Bastian Schweinsteiger jen nedávno oznámil ukončení své hráčské kariéry a už bylo oznámeno, co bude nadále dělat.

Bude pracovat jako expert německé veřejnoprávní televize ARD. Smlouvu s televizí podepsal na tři roky, smlouva platí pro roky 2020-2022. ARD sice nepřenáší Bundesligu, ale zaměřuje se na reprezentační zápasy a hlavně velké turnaje. Přenáší také zápasy DFB Pokalu.

První přenos se Schweinim se dá očekávat při nějakém mezistátním zápasu v březnu 2020. Schweinsteiger nikoho nenahrazuje, i nadále budou v ARD pokračovat Thomas Broich (bývalý hráč Gladbachu, Kölnu a Norimberku) a Christoph Metzelder (jeho pozice je ale nyní zmražena, protože je proti němu vedeno vyšetřování  kvůli šíření dětské pornografie).

koordinátor pro sport v ARD Axel Balkausky k angažování Schweinsteigera řekl: „Bastian Schweinsteiger je pro mnohé hrdinou mistrovství světa 2014, který i přes různá zranění bojoval ve finále proti Argentině a výrazně přispěl k vítězství a tedy k titulu mistra světa. A přitom je to důvěryhodný, sympatický a domácký člověk, který na jednu stranu dokáže fotbalové zápasy dobře číst a analyzovat a který dokáže být vtipný.“

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: