Nagelsmann o své nejbližší budoucnosti

Doba čtení: < 1 minuta

V rozhovoru pro trojici německých novin – Rhein-Neckar-Zeitung, Mannheimer Morgen a Heilbronner Stimme – se Julian Nagelsmann vyjádřil k tomu, co očekává od nejbližších sezón.

Nagelsmann: „Pokud Dietmar Hopp a Hansi Flick (obchodní ředitel Hoffenheimu) budou chtít, abych smlouvu dodržel, tak ji dodržím.  Současně si ale myslím, že zůstat  jednoho týmu delší dobu je problematické. Pokud je klub schopný každé tři roky obměnit mužstvo, pak můžeš pracovat u jednoho týmu i deset let a mít úspěch. Originalita tvých proslovů se ztratí, prostě se opotřebuješ. Není náhoda, že Pep Guardiola je u týmu vždy tři roky. “

Nagelsmann má v Hoffenheimu smlouvu do roku 2021, současně ale v ní má výstupní klauzuli pro rok 2019. Naznačil tím, že v příští sezóně plánuje v Hoffenheimu pokračovat, ale pak by chtěl skončit a díky klauzuli odejít. Na konci sezóny 2018/19 to bude 3,5 roku, co by Nagelsmann byl v Hoffenheimu. Nagelsmannovy výroky do velké míry korespondují s dřívějšími výroky Dietmara Hoppa, který s Nagelsmannem počítá i pro příští sezónu, ale současně potvrdil, že musí najít do roku 2019 „nového Nagelsmanna“.

O Nagelsmannovi se intenzivně mluví v souvislosti s Bayernem a Dortmundem, ale oba týmy shánějí aktuálně trenéra už pro příští sezónu, protože jak Heynckes v Bayernu, tak i Stöger v Dortmundu mají smlouvu jen do konce této sezóny.

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na
%d blogerům se to líbí: