Fanoušci Frankfurtu opět fantastičtí

Doba čtení: 1 minuta

Jako už je tradicí fanoušci Eintrachtu připravili svým hráčům opět skvělé prostředí a také obrovskou choreografii při nástupu hráčů na hřiště.

Choreografie obsáhla celý stadion s výjimkou sektoru hostí, v podstatě každý z 45 000 domácích fanoušků měl mávací vlajku. Na tribuně protilehlé k hlavní tribuně se z vlajek objevil nápis „Frankfurt od Mohanu“, který byl vytvořený pomocí černých a bílých mávacích vlajek. Na další tribuně pak nápis „v srdci Evropy“ a černobílá vlajka s obrázkem poháru pro vítěze Evropské ligy.

Trochu problém nastal na konci zápasu, fanoušci z jedné z tribun dostali až do prostoru za reklamami, když chtěli se svým hráči slavit postup do semifinále, na samotné hřiště ale nevstoupili. Sportovní ředitel Eintrachtu Fredi Bobič v televizním rozhovoru po zápasu vyjádřil názor, že taková spontánní radost musí být povolena a že doufá, že podobně to uvidí také UEFA.

 

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na
%d blogerům se to líbí:
Více v Eintracht Frankfurt
Spekulace kolem Joviče

Doba čtení: 2 minuty Luka Jovič je absolutní hvězdou této sezóny a dá se čekat, že o něj bude velký...

Unikly některé dresy pro novou sezónu

Doba čtení: 1 minuta Na serveru FootyHeadlines, který se specializuje na fotbalové dresy a kde se pravidelně objevují uniklé dresy...

Fanoušci Eintrachtu v Miláně

Doba čtení: 1 minuta Na zápas Inter Milán - Eintracht Frankfurt dorazilo zhruba 15 000 fanoušků Eintrachtu a bylo to...

Zavřít