Boateng je vyšetřován kvůli násilí na bývalé přítelkyni

Doba čtení: < 1 minuta

V úterý Jerome Boateng slavil své 31. narozeniny, A přesně v tento den se dostalo na veřejnost, že je vyšetřován za násilí.

Proti Boatengovi je vedeno řízení vůči jeho bývalé přítelkyni, se kterou má dvojčata. Spolu byli deset let. Informaci německých médií potvrdila také tisková mluvčí státního zastupitelství: „Státní zastupitelství Mnichov I od podzimu 2018 vedlo řízení proti Jeromu Boatengovi kvůli nebezpečnému ublížení na zdraví a po určitých šetřeních předalo žalobu 11. února 2019 soudu v Mnichově. Kromě toho policie vyšetřuje další případ kvůli podezření z ublížení na zdraví vůči stejné poškozené.“

Ten první případ je nyní u soudu, který se s ním seznamuje a daný soudce o ní dále rozhodne. Jestli půjde žaloba před soud nebo nařídí další vyšetřování. Podle německých médií zatím nejsou soud a státní zastupitelství v tomto jednotní. Soud už ale rozhodl o připuštění vedlejší žaloby poškozené (tj. Boatengovy bývalé přítelkyně).

Bayern Mnichov se k situaci nechtěl nijak vyjadřovat  tím, že se jedná o Boatengovu soukromou věc. Stejně tak se nevyjádřil ani Boatengův obhájce.

Boatengova bývalá přítelkyně se jmenuje Sherin Senler, seznámili se v roce 2008. V roce 2011 se jim narodila dvojčata Soley a Lamia. V roce 2015 se jim pak narodil také syn Jermar.

Jerome Boateng během Oktoberfestu 2018 se svou tehdejší přítelkyní a oběma dcerami.

 

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na
%d blogerům se to líbí: